مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ادکلن با طراحی زیبای شیشه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر طراحی زیبای شیشه ادکلن در انتخاب آن

آیا شما کسی هستید که به ظاهر کالای مورد نظر خود در هنگام خرید توجه دارید؟ نظر شما چیست شما هم این تصور را دارید که طراحی زیبای شیشه ادکلن و عطر در انتخاب آن موثر خواهد بود؟
معمولا یکی از دلائلی که افراد را به خرید یک کالا ترغیب می کند نوع بسته بندی و طراحی جعبه و ظرفی که کالای مورد نظر در آن قرار می گیرد، می باشد. طراحی زیبای بسته خود ترفندی جالب برای جذب مشتری به منظور خرید یک کالای نمونه می باشد. بسته بندی عطر و ادکلن هم از چنین اهمیتی برخوردار است و معمولا نوع بسته بندی و طراحی شیشه ای که برای آن انتخاب می شود در انتخاب این ادکلن و عطر توسط مشتری بسیار تاثیر گذار می باشد. هرچند که سلیقه ها متفاوت باشد که البته تنوع هم در این زمینه بسیار است.

تاثیر طراحی زیبای شیشه ادکلن در انتخاب آن

این نکته درست است که اولین امر موثر در انتخاب شدن توسط افراد ظاهر است زیرا انسان طبیعتا زیبایی را دوست دارد و به آن جذب می شود. پس برخورداری از ظاهری زیبا می تواند راهی برای موفقیت به شمار رود به ویژه در امر تبلیغات یک کالا مانند ادکلن. چنانچه ادکلن در شیشه هایی با کیفیت و زیبا و نیز بسته بندی هایی جذاب در ویترین بازار عرضه شود به طوور طبع افرادی را به سمت خود خواهد کشید و این یک فرصت است برای اینکه در میان انواع برند، برندی با استفاده از زیبایی شیشه کیفیت خود را نیز به نمایش بگذارد و به مشتری نیز این فرصت را بدهد تا آن را استشمام کرده و از میان سایر برندها انتخابی مناسب داشته باشد. شایسته است که ادکلن ها و عطرهای با کیفیت در بسته بندی های زیبا و با کیفیت ارائه شوند چرا که اغلب به جهت هدیه به عزیزی خریداری خواهند شد. ناگفته نماند که نوع برند شناخته شده در انتخاب عطر بسیار مناسب است اما بسته بندی و شیشه زیبای عطر در زمانی که خریدار گزینه ای برای انتخاب در ذهن ندارد مثلا قصد خرید هدیه دارد و یا هدفش ایجاد تنوع در مجموعه ادکلن ها و عطرهایش می باشد در این بخش طراحی زیبای شیشه تاثیر مهمی در انتخاب فرد خواهد گذاشت.
برای نمونه ادکلنی ملایم و دوست داشتنی و البته شیرین و ماندگار که ترکیبی از عطر سیب، گلهای سفید معطر، وانیل، شکوفه پرتقال افریقایی، درخت زیتون و چوب صندل با نام orang Boss که اغلب مورد توجه جوانان است از طراحی زیبای شیشه ای برخوردار است که این طراحی فرصتی برای خودنمایی را فراهم می کند تا توسط بانوان خوش سلیقه مورد انتخاب قرار گیرد و با عطر دل انگیز خود خاطراتی زیبا در صفحه زندگی خریداران خود به یادگار بگذارد.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *