مشاوره و سفارش

ادکلن

رایحه مطبوعی که در هوا پراکنده شده و به مشام می رسد را ادکلن می گویند. ادکلن متشکل از روغن های اساسی یا همان اسانس های روغنی، ترکیبات ادکلن، ثابت کننده و نگهدارنده و الکل می باشد. معمولا روغن ها و اسانس ها از طریق تقطیر گل ها، گیاهان و سبزیجات و علف ها بدست می آید .

انواع ادکلن

ادکلن متشکل از ۷۵ تا ۹۵ درصد الکل طبیعی و اسانس های مختلف می باشد که میزان تفاوت همین درصد الکل و اسانس اصطلاحات متفاوت را به ادکلن می دهد. پرفیوم، بهترین و با دوام ترین نوع ادکلن ها که متشکل از ۲۲-۴۰ درصد اسانس می باشد و در عین حال گرانترین نوع ادکلن می باشند. 

مواد اصلی در ساخت ادکلن

گل ها: بزرگترین منبع مواد معطر می باشند كه شامل گل های سرخ، مریم، میخك، یاس و ابریشم هستند. برگ ها: برگ های نعناع هندی، بنفشه، رزماری، مركبات، گوجه فرنگی و علف خشك. ریشه و ساقه های زیرزمینی: ریشه درخت جوز و زنجبیل. دانه ها: دانه های گشنیز، زیره، كاكائو، هل و بادیان.
میوه ها: میوه های تمشك، توت فرنگی، سیب، مركبات، وانیل، فلفل شیرین. روغن چوب: چوب درختان سرو، عرعر، كاج و صنوبر. پوست درختان: درخت نعناع.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه …، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید